Lépés 1 / 11 9% Egy idő után minden monogám kapcsolat elkezd "szorítani" téged?* Igaz rám Érzelmileg nem, szexuálisan igen. Egyáltalán nem igaz rám Volt már olyan, hogy egyszerre több emberhez is vonzódtál érzelmileg?* Nem történt még ilyen Volt már ilyen Vonzónak tartod a gondolatot, hogy mostantól halálod napjáig egyetlen embert szeress, csak vele élj és szexelj?* Igen, ez vonzó a számomra Nem, ez inkább ijesztő Hiszel abban, hogy létezik egyetlen olyan ember, aki egy személyben megfelel minden vágyadnak? Érzelmileg igen, szexuálisan nem Igen, hiszek benne / hajlandó vagyok kompromisszumot kötni, ha szükséges Lehetetlen mindent megtalálni egy emberben / zavar a kompromisszum gondolata Képes lennél ugyanakkora figyelmet (érzelmi, szexuális, időbeli stb.) fordítani egynél több emberre is?* Igen, de csak szexuálisan Nem hiszem Azt hiszem, tudnék Hogy éreznéd magad, ha a párod beleszeretne valaki másba is?* Örülnék, mert szeretni jó, boldog lennék, hogy boldog. Borzasztóan. Ha lefekszik valakivel, az rendben van. De kizárólag kontrollálhatatlan érzelmek nélkül! Mit érzel, ha elképzeled, hogy a párod szexel valakivel?* Felizgat! Gyűlölöm a gondolatát! Nem tölt el különösebben vad érzelmekkel. Gyakran vagy féltékeny?* Igen, de nem hiszem, hogy ezt jól csinálom. Nem, soha vagy csak ritkán. Igen, időről időre, de ilyen az élet, nem? Megpróbálnál egy hanyatló kapcsolatot megmenteni azzal, hogy kinyitjátok mások felé is?* Igen, ha muszáj. Nem, kizárólag akkor tenném, ha én is tényleg akarom. Soha ne tégy ilyet! Rengeteg szenvedéshez fog vezetni! Az etikus nonmonogámia kizárólag akkor működhet, ha mindkét fél egyaránt akarja, hajlandóak energiát tenni bele, hajlandóak tanulni, és nem félnek a hibázástól. Csak szilárd kapcsolatban kezdjetek nyitásba! A nyitás nem ment meg egy haldokló kapcsolatot! Mennyire számít, mit gondolnak rólad az emberek?* Nem érdekel! A saját szabályaim szerint élek! Sokszor zavarba hoz, ha mások rosszallják, ahogyan élek. El tudod képzelni, hogy egy nap hárman vagy többen éljetek együtt?* Nem akarom. Csak akkor, ha a "többiek" hazamennek a szex után. De jó lenne!